DODATKOWA GÓRA MODLITWY 🙂

Zapraszamy na dodatkową Górę Modlitwy, która odbędzie się 4 czerwca 2016 w godzinach od 10:00 do 14:00, w sali św. Faustyny przy parafii św. Jakuba (pl. Narutowicza, Ochota). Mini Góra Modlitwy odbędzie się na specjalne zaproszenie naszych znajomych ze wspólnoty Woda Życia.

Jeśli masz pragnienie oddawania Bogu chwały lub potrzebujesz doświadczyć pokrzepienia i umocnienia przez Jego Słowo lub chcesz modlić się aby inni ludzie spotkali żywego Boga - przyjdź koniecznie!

Góra na Placu Narutowicza - grafika(1)

Jak zawsze na Górze Modlitwy całą naszą uwagę skupimy na Bożej Obecności. Będziemy uwielbiać Boga, rozważać Jego Słowo, a także modlić się we wszystkich sprawach w których poruszy nas Duch Święty. O godz. 12:00 paroma refleksjami nt. uwielbienia i daru proroczego podzieli się Maciej Wolski - Lider Domu Modlitwy Warszawa24.

Podczas Góry Modlitwy odbędą się także pokoje prorocze - tym razem tylko dla osób zaangażowanych we wspólnotę Woda Życia.

Ze względów organizacyjnych Góra Modlitwy przy pl. Narutowicza nie będzie transmitowana on-line.

Jednocześnie przypominamy, że Góra Modlitwy w Domu Modlitwy przy ul. Sobieskiego 110 odbędzie się 18 czerwca w godzinach 8:00 - 24:00