"Europe shall be saved" - GÓRA MODLITWY - 25 marca 2017 r.

Wraz z innymi Domami Modlitwy w Europie i setkami chrześcijan z całego świata, łączymy Wielki Post ze szczególną modlitwą i postem w intencji zbawienia Europy!

Wołamy w tym czasie do Boga za każdy Europejski kraj – proklamując: Europa będzie zbawiona, wróci do Boga i obudzi się ze snu! Patrząc na to co dzieje się wokół nas, na ludzi żyjących tak, jakby Boga nie było, na ustanawiane prawa, niezgodne z Bożym zamysłem – nie chcemy pogrążać się w przygnębieniu i braku nadziei – ale stawać mocno na Bożych Obietnicach.

2017.03.25 -Góra Modlitwy

Ta Góra Modlitwy będzie miała intensywnie wstawienniczy charakter. Będziemy prosić Boga, by zachował Europę, by wstrząsnął nią i sprawił, by wróciła do chrześcijańskich korzeni! Zbawienie dokonało się już przez krzyż Jezusa. Będziemy modlić się, by każdy europejczyk je przyjął. Bóg ma plany pełne pokoju względem Europy i chce, by serca europejczyków na nowo, z gorliwością i pasją zwróciły się do Niego.

Zapraszamy na Górę Modlitwy „Europe shall be saved”.  25 marca 2017 r. w godz.  8:00-24:00. Więcej informacji na facebooku.

Dowiedz się więcej o akcji „Europe shall be saved” i dołącz do postu i modlitwy: www.esbs.org

Módl się za kraj, za który w danym dniu modlą się uczestnicy akcji. Informacje znajdziesz na naszym fanpage!

Zapraszamy także na dzień modlitwy w intencji Polski 29 marca od północy do północy.