Góra Modlitwy - Oto Baranek Boży

W tym szczególnym czasie świętowania tego, że Chrystus Zmartwychwstał, zapraszamy na Górę Modlitwy “Oto Baranek Boży...” J. 1,29. Odbędzie się ona już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia 2017 r.

Jezus Chrystus był zapowiedzianym przez proroka Izajasza - Barankiem, Sługą Pańskim, przebitym za nasze grzechy. On poniósł nasze grzechy na krzyż i zmartwychwstał dla naszego usprawiedliwienia. Jego zbawienie obejmuje każdego, kto chce je przyjąć.

Jak zawsze stworzymy dla Was przestrzeń do wspólnego uwielbiania Boga i wchodzenia w głąb Jego Słowa. Ta Góra Modlitwy będzie szczególna - poświęcimy ją w większym niż do tej pory wymiarze  na medytacyjne wpatrywanie się w osobę Jezusa Chrystusa i kontemplowanie tajemnicy zbawienia, jakie dokonało się przez Jego ofiarę.

Zapraszamy także na wyjątkowe momenty Góry Modlitwy, którymi są o 14:00 nauczanie z serii "Szkoła Modlitwy" i pokoje prorocze; oraz o 18:00 - modlitwa o uzdrowienie.


Czym jest Góra Modlitwy?

Cykliczną, comiesięczną, 16-godzinną modlitwą złożoną z 3 elementów: uwielbienia, rozważania Pisma Świętego oraz wstawiennictwa. Rozpoczyna się o godzinie 8:00 a kończy o 24:00.

Sobota 22 kwietnia 2017r. godz. 8:00 -24:00 Dom Modlitwy Warszawa 24/7 ul. Sobieskiego 110 - 70# (drugie piętro) Można wejść i wyjść w dowolnym momencie, a także słuchać nas na żywo: www.warszawa24.org/live Więcej informacji na naszym facebooku.