Konferencja 24/7 Serce Dawida - Będę Wam Ojcem

Długie godziny spędzone w Bożej obecności przemieniły go. Doświadczył spotkania z Tym, który widzi „niewidoczne dla oczu”. Poznał Serce Ojca. Dawid. Przyjaciel Boga i inspiracja dla wielu pokoleń.

Zapraszamy na Konferencję 24/7 Serce Dawida - Będę Wam Ojcem. Do miejsca namacalnej bliskości żywego Boga, hali wypełnionej jednomyślną, nieustanną pieśnią uwielbienia. Do Namiotu Spotkania z Ojcem, który chce być obecny w codziennym, zwyczajnym życiu każdego z nas.

Obejrzyj film, który przybliży Ci klimat tego wydarzenia!

Słowo głoszone w mocy Ducha, będzie mogło zakorzenić się w każdym z nas dzięki stworzonej przestrzeni modlitwy – uwielbienia trwającego non-stop, a także posłudze wstawienniczej i proroczej.

Gośćmi specjalnymi konferencji będą bp Andrzej Siemieniewski, Johannes Hartl oraz Jeff Eggers. Głosić będą także liderzy polskich wspólnot i inicjatyw modlitewnych: Krzysztof Demczuk, Karol Sobczyk, Marcin Zieliński, o. Roman Groszewski SJ, Maciej Wolski, Marcin Widera i inni. Podczas specjalnej sesji zaprezentujemy także treści, które ks. Peter Hocken, zmarły przed kilkoma dniami, zamierzał przedstawić podczas Konferencji.

Uwielbienie poprowadzi Dorota Wolska oraz członkowie miejsc nieustannej modlitwy z różnych miast.

Zapraszamy do udziału w tej niezwykłej Konferencji w dn. 21-22 października 2017 r. w Hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Więcej informacji i rejestracja na stronie www.24-7.org.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ