Płyta Doroty Wolskiej "Wołaj do mnie"

wciąż do zamówienia!

Wciąż możesz zamówić płytę Doroty Wolskiej pt. "Wołaj do mnie"! Na płycie znajdują się pieśni, którymi modliliśmy się podczas konferencji 24/7 Serce Dawida.

wolajdomniecover

Każda z pieśni narodziła się w sercu Doroty podczas najtrudniejszych momentów w jej życiu, podczas sezonów oczekiwania, wołania i czasem braku odpowiedzi. Jednak ta płyta jest też świadectwem o Bogu, który jest dobry, dotrzymuje obietnic i nie zostawia nas nawet w ciemnej dolinie, kiedy wydaje nam się, że nie ma światłości nad naszym życiem. To opowieść o Bogu, który zachęca: "Wołaj do mnie, a odpowiem Ci! Objawię Ci rzeczy wielkie i niedostępne dla Ciebie." Pieśni, w których Dorota wylewała w samotności swoje serce przed Panem, stały się darem dla nas wszystkich, naszych kościołów, rodzin i bliskich.

Już dziś możesz zamówić płytę pt. "Wołaj do mnie", aby to zrobić, musisz jedynie wypełnić ten formularz zamówieniowy:

goo.gl/EucjSG

oraz  wpłacić darowiznę na rzecz realizowania celów statutowych Fundacji 24/7! W listopadzie sugerowaną kwotą wsparcia jest 39 zł. Jeśli chcesz oprócz posiadania swojej płyty, podarować ją dwójce przyjaciół, przekaż kwotę 99 zł (3 płyty), a otrzymasz płytę dla Ciebie i Twoich bliskich. Podane kwoty są jedynie sugestią. Nie płacisz za produkt - wspierasz dzieło tworzenia miejsca modlitwy 24/7!