MIKROFON POTRZEBNY OD ZARAZ!

W liście do Efezjan Paweł mówi: “przemawiajcie do siebie wzajemnie w psalmach i hymnach, i pieśniach pełnych ducha” (Ef. 5,17). W Domu Modlitwy robimy to codziennie, teraz także - dołączając do inicjatywy Biblia Audio superprodukcja, a w przyszłości nagrywając kolejne płyty z uwielbieniem!

Naszym aktualnym projektem - zrealizowanym dla Biblii Audio będzie muzyczno-wokalna aranżacja Psalmu 119 - najdłuższego w Piśmie świętym!

Potrzebujemy mikrofonu membranowego o wartości 2,5 tys. zł, który sprawi, że jakość nagrań będzie profesjonalna.

1 Potrzebny od zaraz - główna grafika

Jest już cała koncepcja, ekipa wokalna i instrumentalna. Mamy także większość potrzebnego sprzętu… W naszych uszach brzmi już - ten długi i piękny psalm, tak bogaty w objawienie tego kim jest Bóg. Oczyma wyobraźni widzimy już ludzi, których Bóg dotknie przez wyśpiewane Słowo!

Jedyne czego nam brakuje to specjalistyczny mikrofon membranowy, który spowoduje, że nagranie będzie naprawdę świetnej jakości! Bez niego ten projekt nie będzie mógł się odbyć. Pomożesz?

Potrzebujemy zebrać kwotę 2,5 tys. zł. do 5 marca. Włączając się w ten projekt sprawisz, że Słowo Boże dotrze do kolejnych osób.

Fundacja „24/7”:
83 1910 1048 2787 1327 2655 0001 Mikrofon
Dziękujemy!


Projekt Biblia Audio Superprodukcja zakłada nagranie całego Pisma Świętego w wersji audio i udostępnianie go za darmo. W dzieło włączają się osoby prywatne, artyści i różnorodne środowiska chrześcijańskie.

KOCHANI - UDAŁO SIĘ! Wszystkim, którzy przekazali darowiznę - bardzo, bardzo dziękujemy! Planujemy, aby na jesieni nasz projekt ujrzał światło dzienne. Będziemy dawać Wam znać.