WOLONTARIAT na Konferencji 24/7 Serce Dawida - Będę Wam Ojcem!

Jeśli Bóg wkłada Ci w serce pragnienie współtworzenia tego niezwykłego wydarzenia - zapraszamy do naszej ekipy Wolontariuszy! To właśnie oni sprawiają, że Konferencja odbywa się w królewskim stylu, a każdy z Uczestników może spotkać się z Bogiem w pięknej i bezpiecznej przestrzeni, wiedząc gdzie, co i jak się odbywa. Dołącz do grona Wolontariuszy!

 

 

Czym będą zajmować się WOLONTARIUSZE?

  • Przygotowaniem pakietów Uczestnika i przestrzeni Konferencyjnej
  • Pracą w recepcji, informacji i kawiarni
  • Służbą porządkową
  • Innymi bieżącymi zagadnieniami

Na co decydujesz się zgłaszając się na WOLONTARIAT?

Wolontariusze będą przydzieleni do konkretnych zadań na ok. 8 godzin w ciągu każdego dnia Konferencji. W miarę możliwości poprosimy także o pomoc podczas Forum Liderów oraz w okresie najgorętszych przygotowań (październik). Udział w Konferencji dla Wolontariuszy jest darmowy. Wszystkie szczegółowe informacje wyślemy w mailu po potwierdzeniu przyjęcia do Zespołu Wolontariuszy. Dodatkowo przewidujemy spotkanie Wolontariuszy w sobotę 21.10.2017 rano ok. godziny 7:00.

Aby dołączyć do zespołu Wolontariuszy, zarejestruj się na Konferencję. W panelu użytkownika znajdź sekcję Wolontariat. Odezwiemy się do Ciebie po otrzymaniu Twojego zgłoszenia! Uwaga, ilość miejsc ograniczona!