Duch Święty wzbudza w całym kościele pragnienie nieustannej modlitwy. Jest wiele inicjatyw, w ramach których młodsi i starsi gromadzą się na wspólnej modlitwie. Gromadzą się, by doświadczyć tego, jak dobry i miłosierny jest Bóg! Gromadzą się, by na nowo odkryć Jego Miłość.

Jedną z takich akcji jest akcja „24h dla Pana”. Maciej Wolski – Lider Domu Modlitwy Warszawa24 mówi: „Mniej więcej w tym samym czasie, w którym Papież ogłosił tą ideę modlitwy trwającej 24 h, w Domu Modlitwy ustaliliśmy, że zrobimy 24 godzinne spotkanie – w trakcie którego będziemy uwielbiać Boga, pełnego miłości i miłosierdzia; rozważać Jego Słowo, w którym tak wiele mówi o miłości, oraz modlić się, aby wszyscy ludzie na całym świecie mogli tego doświadczyć.”

Jego żona Dorota dodaje: „Idea 24 godzin modlitwy nie jest obca! Sama nazwa Domu Modlitwy i całej Fundacji nawiązują do modlenia się nie tylko 24 godziny, ale 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.”

Obejrzyj zapowiedź Kacpra:

Czy mamy na myśli to, że przestaniemy pracować, zakładać rodziny, wyjeżdżać na wakacje? Nie! Chcemy tworzyć miejsce, w którym – dzięki zaangażowaniu wielu osób, modlitwa będzie trwała non-stop. Do którego o każdej porze dnia i nocy będzie można przyjść i spotkać się z Bogiem, z Jego Słowem, które koi, które jest odpowiedzią na każde pytanie i w którym jest zaspokojeniem naszych najgłębszych pragnień.

Dlatego już dziś zapraszamy Was na #24 czyli niezwykłą 24 godzinną modlitwę. Będzie można na nią przyjść w dowolnym momencie. W planach jest uwielbienie, rozważanie Pisma Świętego śpiewem i modlitwa za wszystkich ludzi na całej ziemi, by doświadczyli obecności żywego Boga w swoim życiu. Będzie czas na modlitwę dynamiczną, oraz na medytację śpiewanego Słowa Bożego, czas na usłyszenie słowa proroczego i modlitwę o uzdrowienie.

Zapraszamy. 22-23.04 zaczynamy w piątek o 18. Kończymy w sobotę uroczystą kolacją o 18.

Przyjdź, aby doświadczyć kim jest Bóg i jak bardzo Cię ukochał! Spędź czas w Jego Obecności. Zapraszamy już dziś! #24hdlaPana #24love #24openheart #24worship #24love