GÓRA MODLITWY

 „Przyprowadzę ich na moją świętą górę i sprawię im radość w moim domu modlitwy, bo dom mój będzie nazwany domem modlitwy dla wszystkich narodów” (Iz. 56,7)

Góra modlitwy to cykliczna, najczęściej 16 godzinna modlitwa organizowana przez nas raz w miesiącu już od 8 lat. Od 8:00 rano aż do 24:00 stoimy przed Bożym tronem, bo jesteśmy przekonani, że On jest tego godzien, by wraz z aniołami i całym niebem oddawać Mu cześć.

To czas uwielbienia Boga, rozważania Jego Słowa oraz wstawiennictwa w aktualnych sprawach Polski i świata. W trakcie tych kilkunastu godzin jest też czas poświęcony na nauczanie na temat wchodzenia w bliższą relację z Bogiem, posługa prorocza oraz modlitwa o uzdrowienie. Aby skorzystać z posługi proroczej, trzeba się wcześniej zapisać przez formularz.

Góra Modlitwy jest to dla nas zapowiedzią tego, jak będzie w niebie - gdzie modlitwa wznosi się nieustannie dzień i noc - oraz tego jak to będzie, gdy spełni się nasze marzenie i do Domu Modlitwy Warszawa 24/7 będzie można przyjść 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, by spotkać się z Bogiem...

W Górze Modlitwy - tak samo jak w każdym naszym porannym i wieczornym spotkaniu modlitewnym - można uczestniczyć w całości lub części tzn. można wejść i wyjść w dowolnym momencie. W Górze Modlitwy możesz uczestniczyć on-line w wersji audio: na naszym kanale YouTube na lub przez stronę www na www.warszawa24.org/live, a czasami - w wersji wideo na www.goramodlitwy.pl

Chcesz zobaczyć jak funkcjonuje to miejsce - przyjdź na Górę Modlitwy! Najbliższa Góra Modlitwy 30 września, kolejna 21 października (podczas dorocznej Konferencji 24/7 Serce Dawida - Będę Wam Ojcem), i następne: 25 listopada i 16 grudnia. Więcej informacji na facebooku. Zapraszamy serdecznie! UWAGA: Sierpniowa Góra Modlitwy jest odwołana.